SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_6945.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Turunen Mikko 79271744820.551.03
2.Viitala Henry 94101727720.280.76
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Turunen Markku 61151631280.500.45
8.Räsänen Sami 73161530270.410.36
9.Korkalainen Kimmo 223153128281261.260.11
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Karppinen Marko 3720727220.720.59
12.Harle Marko 43101323180.530.41
13.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
14.Hartikainen Panu 297714170.480.58
15.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
16.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
17.Aho Pekka 22395168263121.170.05
18.Rainti Mika 317512120.380.38
19.Turunen Matti 36172340121.110.33
20.Aho Kalevi 210538100.030.04
21.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
22.Huttunen Tommi 56268100.140.17
23.Janhunen Niko 15404100.260.66
24.Morosoff Janne 6716824100.350.14
25.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
26.Hanski Miikka 9619234280.430.08
27.Markkanen Jori 1634780.430.5
28.Väänänen Harri 1034780.70.8
29.Aho Markus 11243357860.690.05
30.Pykälistö Vesa 226131960.860.27
31.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
32.Virtanen Lauri 1623560.310.37
33.Ylivainio Karri 16000600.37
34.Alatalo Sami 331271940.570.12
35.Hanski Jaakko 3027940.30.13
36.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
37.Korhonen Tero 18881640.880.22
38.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
39.Minkkinen Manu 1423540.350.28
40.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
41.Skön Petteri 549122140.380.07
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Heikkinen Jani 1211220.160.16
44.Korkalainen Jere 1310120.070.15
45.Lipponen Mika 46981720.360.04
46.Miettinen Aki 2213102321.040.09
47.Pelkonen Janne 1220220.160.16
48.Savolainen Marko 18571220.660.11
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Hartikainen Harri 801100.120
51.Hiltunen Antti 1434700.50
52.Markkanen Olli 6144327601.240
53.Rissanen Toni 720200.280
54.Rissanen Tuomo 2000000
55.Räsänen Tomi 155111601.060
56.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
57.Santanen Ville 722400.570
58.Suhonen Tero 1511200.130
59.Toivanen Miika 925700.770
60.Vidgren Vesa 610100.160
61.Viertola Jarkko 3000000


Sarjataulukko
 KallSi
 KuPa
 SBL
 Apassit II
 Pisaba II
 RautU
 SB Netto
 SB Raatti
 SB Tumut
 VehVe III

Edustus ottelut
26.08.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
RT Dynamo - SB Raatti4 - 6
Spartak JNS - SB Raatti3 - 1

29.09.2018 Kuopio, Studentia
SB Tumut - SB Raatti
KallSi - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy