SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4339.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Turunen Mikko 79271744820.551.03
2.Viitala Henry 94101727720.280.76
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Turunen Markku 61151631280.500.45
8.Räsänen Sami 73161530270.410.36
9.Korkalainen Kimmo 241163137300261.240.10
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Karppinen Marko 3720727220.720.59
12.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
13.Harle Marko 43101323180.530.41
14.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
15.Hartikainen Panu 297714170.480.58
16.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
17.Huttunen Tommi 7031013140.180.2
18.Laukkanen Joonas 59538140.130.23
19.Morosoff Janne 85161127140.310.16
20.Aho Pekka 241102186288121.190.04
21.Rainti Mika 317512120.380.38
22.Turunen Matti 36172340121.110.33
23.Aho Kalevi 228538100.030.04
24.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
25.Janhunen Niko 15404100.260.66
26.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
27.Aho Markus 13046408680.660.06
28.Alatalo Sami 511672380.450.15
29.Hanski Miikka 9619234280.430.08
30.Markkanen Jori 1634780.430.5
31.Skön Petteri 7210162680.360.11
32.Väänänen Harri 1034780.70.8
33.Korkalainen Jere 3152760.220.19
34.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
35.Virtanen Lauri 1623560.310.37
36.Ylivainio Karri 16000600.37
37.Hanski Jaakko 3027940.30.13
38.Hämeenaho Lauri 7932306240.780.05
39.Korhonen Tero 18881640.880.22
40.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
41.Minkkinen Manu 1423540.350.28
42.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
43.Viertola Jarkko 1732540.290.23
44.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
45.Heikkinen Jani 1211220.160.16
46.Lipponen Mika 46981720.360.04
47.Miettinen Aki 4031164721.170.05
48.Pelkonen Janne 1220220.160.16
49.Savolainen Marko 18571220.660.11
50.Taskinen Tomi 1001120.10.2
51.Hartikainen Harri 801100.120
52.Hiltunen Antti 1434700.50
53.Markkanen Olli 7559369501.260
54.Rissanen Toni 720200.280
55.Rissanen Tuomo 2000000
56.Räsänen Tomi 155111601.060
57.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
58.Santanen Ville 722400.570
59.Suhonen Tero 1511200.130
60.Toivanen Miika 925700.770
61.Vidgren Vesa 2050500.250
62.Wegelius Jimi 1101010


Sarjataulukko
 KuPa 26 
 RautU SB 26 
 SBL 23 
 SB Raatti21 
 KallSi 20 
 SB Netto 19 
 Apassit II 18 
 Pisaba II 14 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti5 - 8
SB Raatti - SB Netto4 - 2



Pojat 08-09 ottelut
05.05.2019 Lapinlahti, Monitoimihalli
SBL - SB Raatti8 - 9




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy