SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4881.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Turunen Mikko 79271744820.551.03
2.Viitala Henry 94101727720.280.76
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Turunen Markku 61151631280.500.45
8.Räsänen Sami 73161530270.410.36
9.Korkalainen Kimmo 239163137300261.250.10
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Karppinen Marko 3720727220.720.59
12.Harle Marko 43101323180.530.41
13.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
14.Hartikainen Panu 297714170.480.58
15.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
16.Huttunen Tommi 6831013140.190.20
17.Laukkanen Joonas 57437140.120.24
18.Morosoff Janne 83161127140.320.16
19.Pykälistö Vesa 38101727140.710.36
20.Aho Pekka 239101185286121.190.05
21.Rainti Mika 317512120.380.38
22.Turunen Matti 36172340121.110.33
23.Aho Kalevi 226538100.030.04
24.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
25.Janhunen Niko 15404100.260.66
26.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
27.Aho Markus 12846388480.650.06
28.Hanski Miikka 9619234280.430.08
29.Markkanen Jori 1634780.430.5
30.Skön Petteri 7010162680.370.11
31.Väänänen Harri 1034780.70.8
32.Alatalo Sami 491572260.440.12
33.Korkalainen Jere 2942660.200.20
34.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
35.Virtanen Lauri 1623560.310.37
36.Ylivainio Karri 16000600.37
37.Hanski Jaakko 3027940.30.13
38.Hämeenaho Lauri 7731275840.750.05
39.Korhonen Tero 18881640.880.22
40.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
41.Minkkinen Manu 1423540.350.28
42.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
43.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
44.Heikkinen Jani 1211220.160.16
45.Lipponen Mika 46981720.360.04
46.Miettinen Aki 3830144421.150.05
47.Pelkonen Janne 1220220.160.16
48.Savolainen Marko 18571220.660.11
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Viertola Jarkko 1522420.260.13
51.Hartikainen Harri 801100.120
52.Hiltunen Antti 1434700.50
53.Markkanen Olli 7357359201.260
54.Rissanen Toni 720200.280
55.Rissanen Tuomo 2000000
56.Räsänen Tomi 155111601.060
57.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
58.Santanen Ville 722400.570
59.Suhonen Tero 1511200.130
60.Toivanen Miika 925700.770
61.Vidgren Vesa 1840400.220
62.Weckström Wille 11630000


Sarjataulukko
 KuPa 24 
 RautU SB 22 
 KallSi 20 
 SBL 19 
 SB Raatti17 
 SB Netto 17 
 Apassit II 16 
 Pisaba II 13 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
03.03.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - VehVe III6 - 0
SB Raatti - RautU SB5 - 2

09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti
SB Raatti - SB Netto


Pojat 08-09 ottelut
23.02.2019 Kaavi, Liikuntasali
SB Raatti - Kaavin Kaiku4 - 4
Elo - SB Raatti4 - 4




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy