SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4395.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Turunen Mikko 79271744820.551.03
2.Viitala Henry 94101727720.280.76
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Turunen Markku 61151631280.500.45
8.Räsänen Sami 73161530270.410.36
9.Korkalainen Kimmo 227155130285261.250.11
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Karppinen Marko 3720727220.720.59
12.Harle Marko 43101323180.530.41
13.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
14.Hartikainen Panu 297714170.480.58
15.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
16.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
17.Aho Pekka 22796172268121.180.05
18.Rainti Mika 317512120.380.38
19.Turunen Matti 36172340121.110.33
20.Aho Kalevi 214538100.030.04
21.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
22.Huttunen Tommi 60268100.130.16
23.Janhunen Niko 15404100.260.66
24.Morosoff Janne 7116925100.350.14
25.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
26.Hanski Miikka 9619234280.430.08
27.Markkanen Jori 1634780.430.5
28.Pykälistö Vesa 266131980.730.30
29.Väänänen Harri 1034780.70.8
30.Aho Markus 11643378060.680.05
31.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
32.Skön Petteri 589122160.360.10
33.Virtanen Lauri 1623560.310.37
34.Ylivainio Karri 16000600.37
35.Alatalo Sami 371372040.540.10
36.Hanski Jaakko 3027940.30.13
37.Hämeenaho Lauri 6525194440.670.06
38.Korhonen Tero 18881640.880.22
39.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
40.Minkkinen Manu 1423540.350.28
41.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Heikkinen Jani 1211220.160.16
44.Korkalainen Jere 1710120.050.11
45.Lipponen Mika 46981720.360.04
46.Miettinen Aki 2619113021.150.07
47.Pelkonen Janne 1220220.160.16
48.Savolainen Marko 18571220.660.11
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Hartikainen Harri 801100.120
51.Hiltunen Antti 1434700.50
52.Markkanen Olli 6549328101.240
53.Rissanen Toni 720200.280
54.Rissanen Tuomo 2000000
55.Räsänen Tomi 155111601.060
56.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
57.Santanen Ville 722400.570
58.Suhonen Tero 1511200.130
59.Toivanen Miika 925700.770
60.Vidgren Vesa 810100.120
61.Viertola Jarkko 710100.140


Sarjataulukko
 KuPa
 Pisaba II
 RautU SB
 Apassit II
 KallSi
 SBL
 SB Raatti
 VehVe III
 SB Netto
 SB Tumut

Edustus ottelut
20.10.2018 Sonkajärvi, Liikuntahalli
SB Raatti - Pisaba II2 - 5
SB Netto - SB Raatti5 - 7

11.11.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
VehVe III - SB Raatti
SB Raatti - SBL



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy