SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4865.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 220147127274261.240.11
2.Aho Pekka 22093163256121.160.05
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
8.Aho Markus 10942357760.700.05
9.Markkanen Olli 5843317401.270
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Turunen Mikko 79271744820.551.03
12.Hanski Miikka 9619234280.430.08
13.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
14.Turunen Matti 36172340121.110.33
15.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
16.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Räsänen Sami 73161530270.410.36
19.Karppinen Marko 3720727220.720.59
20.Viitala Henry 94101727720.280.76
21.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
22.Harle Marko 43101323180.530.41
23.Morosoff Janne 6415823100.350.15
24.Miettinen Aki 191392221.150.10
25.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
26.Pykälistö Vesa 1961319610.31
27.Skön Petteri 518111940.370.07
28.Alatalo Sami 301251740.560.13
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
34.Rainti Mika 317512120.380.38
35.Savolainen Marko 18571220.660.11
36.Hanski Jaakko 3027940.30.13
37.Aho Kalevi 207538100.030.04
38.Hiltunen Antti 1434700.50
39.Huttunen Tommi 53257100.130.18
40.Markkanen Jori 1634780.430.5
41.Toivanen Miika 925700.770
42.Väänänen Harri 1034780.70.8
43.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
44.Laukkanen Joonas 46336140.130.30
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Minkkinen Manu 1423540.350.28
47.Virtanen Lauri 1623560.310.37
48.Janhunen Niko 15404100.260.66
49.Santanen Ville 722400.570
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Rissanen Toni 720200.280
53.Suhonen Tero 1511200.130
54.Hartikainen Harri 801100.120
55.Korkalainen Jere 14215120.070.14
56.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
57.Taskinen Tomi 1001120.10.2
58.Kiiski Ville-Veikko 10205510000
59.Mononen Jukka 2401200+100
60.Rissanen Tuomo 2000000
61.Vidgren Vesa 3000000
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 JuPy 29 
 KuPa 27 
 KallSi 27 
 SBL 23 
 SB Netto 17 
 SB Raatti12 
 SB Tumut 12 
 RautU 12 
 SB Jaws 11 
 YT Jalpa 10 

Edustus ottelut
17.03.2018 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Raatti - SB Tumut3 - 1
SBL - SB Raatti2 - 6




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy