SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSC_5562.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 23398178276121.180.05
2.Korkalainen Kimmo 233159134293261.250.11
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
6.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
7.Aho Markus 12245388360.680.04
8.Kivinen Antti 103553388280.850.27
9.Markkanen Olli 7153338601.210
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Hämeenaho Lauri 7129235240.730.05
12.Turunen Matti 36172340121.110.33
13.Jansson Ville 46242044250.950.54
14.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
15.Turunen Mikko 79271744820.551.03
16.Viitala Henry 94101727720.280.76
17.Pykälistö Vesa 3271623140.710.43
18.Turunen Markku 61151631280.500.45
19.Räsänen Sami 73161530270.410.36
20.Skön Petteri 6410152560.390.09
21.Harle Marko 43101323180.530.41
22.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
23.Miettinen Aki 3223123521.090.06
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Räsänen Tomi 155111601.060
26.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
27.Morosoff Janne 77161026140.330.18
28.Korhonen Tero 18881640.880.22
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Alatalo Sami 431572240.510.09
31.Hanski Jaakko 3027940.30.13
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Karppinen Marko 3720727220.720.59
34.Savolainen Marko 18571220.660.11
35.Huttunen Tommi 62268120.120.19
36.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
37.Rainti Mika 317512120.380.38
38.Toivanen Miika 925700.770
39.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
40.Hiltunen Antti 1434700.50
41.Markkanen Jori 1634780.430.5
42.Väänänen Harri 1034780.70.8
43.Aho Kalevi 220538100.030.04
44.Laukkanen Joonas 55437140.120.25
45.Minkkinen Manu 1423540.350.28
46.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
47.Virtanen Lauri 1623560.310.37
48.Santanen Ville 722400.570
49.Hartikainen Harri 801100.120
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Korkalainen Jere 2331420.170.08
52.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
53.Suhonen Tero 1511200.130
54.Taskinen Tomi 1001120.10.2
55.Janhunen Niko 15404100.260.66
56.Pelkonen Janne 1220220.160.16
57.Rissanen Toni 720200.280
58.Rissanen Tuomo 2000000
59.Vidgren Vesa 1220200.160
60.Viertola Jarkko 910100.110
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 16 
 RautU SB 14 
 KallSi 13 
 SBL 12 
 Pisaba II 12 
 Apassit II 10 
 SB Netto
 VehVe III
 SB Raatti
 SB Tumut

Edustus ottelut
06.01.2019 Lapinlahti, Monitoimitalo
SB Raatti - Apassit II7 - 3
SBL - SB Raatti11 - 3

19.01.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SB Tumut
Pisaba II - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy