SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_0670_edited.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 241163137300261.240.10
2.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
3.Aho Pekka 241102186288121.190.04
4.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Markkanen Olli 7559369501.260
7.Kivinen Antti 103553388280.850.27
8.Aho Markus 13046408680.660.06
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Hämeenaho Lauri 7932306240.780.05
11.Miettinen Aki 4031164721.170.05
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
14.Jansson Ville 46242044250.950.54
15.Karppinen Marko 3720727220.720.59
16.Hanski Miikka 9619234280.430.08
17.Turunen Matti 36172340121.110.33
18.Alatalo Sami 511672380.450.15
19.Morosoff Janne 85161127140.310.16
20.Räsänen Sami 73161530270.410.36
21.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
22.Turunen Markku 61151631280.500.45
23.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
24.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
25.Harle Marko 43101323180.530.41
26.Skön Petteri 7210162680.360.11
27.Viitala Henry 94101727720.280.76
28.Lipponen Mika 46981720.360.04
29.Korhonen Tero 18881640.880.22
30.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
31.Hartikainen Panu 297714170.480.58
32.Rainti Mika 317512120.380.38
33.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
34.Aho Kalevi 228538100.030.04
35.Korkalainen Jere 3152760.220.19
36.Laukkanen Joonas 59538140.130.23
37.Räsänen Tomi 155111601.060
38.Savolainen Marko 18571220.660.11
39.Vidgren Vesa 2050500.250
40.Janhunen Niko 15404100.260.66
41.Hiltunen Antti 1434700.50
42.Huttunen Tommi 7031013140.180.2
43.Markkanen Jori 1634780.430.5
44.Viertola Jarkko 1732540.290.23
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Hanski Jaakko 3027940.30.13
48.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Pelkonen Janne 1220220.160.16
51.Rissanen Toni 720200.280
52.Santanen Ville 722400.570
53.Toivanen Miika 925700.770
54.Virtanen Lauri 1623560.310.37
55.Heikkinen Jani 1211220.160.16
56.Suhonen Tero 1511200.130
57.Wegelius Jimi 1101010
58.Hartikainen Harri 801100.120
59.Rissanen Tuomo 2000000
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Taskinen Tomi 1001120.10.2
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 26 
 RautU SB 26 
 SBL 23 
 SB Raatti21 
 KallSi 20 
 SB Netto 19 
 Apassit II 18 
 Pisaba II 14 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti5 - 8
SB Raatti - SB Netto4 - 2



Pojat 08-09 ottelut
05.05.2019 Lapinlahti, Monitoimihalli
SBL - SB Raatti8 - 9




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy