SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4399.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 223153128281261.260.11
2.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
3.Aho Pekka 22395168263121.170.05
4.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Markkanen Olli 6144327601.240
8.Aho Markus 11243357860.690.05
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Turunen Mikko 79271744820.551.03
11.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
12.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
13.Jansson Ville 46242044250.950.54
14.Karppinen Marko 3720727220.720.59
15.Hanski Miikka 9619234280.430.08
16.Turunen Matti 36172340121.110.33
17.Morosoff Janne 6716824100.350.14
18.Räsänen Sami 73161530270.410.36
19.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
20.Turunen Markku 61151631280.500.45
21.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
22.Miettinen Aki 2213102321.040.09
23.Alatalo Sami 331271940.570.12
24.Harle Marko 43101323180.530.41
25.Viitala Henry 94101727720.280.76
26.Lipponen Mika 46981720.360.04
27.Skön Petteri 549122140.380.07
28.Korhonen Tero 18881640.880.22
29.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
30.Hartikainen Panu 297714170.480.58
31.Rainti Mika 317512120.380.38
32.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
33.Pykälistö Vesa 226131960.860.27
34.Aho Kalevi 210538100.030.04
35.Räsänen Tomi 155111601.060
36.Savolainen Marko 18571220.660.11
37.Janhunen Niko 15404100.260.66
38.Hiltunen Antti 1434700.50
39.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
40.Markkanen Jori 1634780.430.5
41.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
42.Väänänen Harri 1034780.70.8
43.Hanski Jaakko 3027940.30.13
44.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
45.Huttunen Tommi 56268100.140.17
46.Minkkinen Manu 1423540.350.28
47.Pelkonen Janne 1220220.160.16
48.Rissanen Toni 720200.280
49.Santanen Ville 722400.570
50.Toivanen Miika 925700.770
51.Virtanen Lauri 1623560.310.37
52.Heikkinen Jani 1211220.160.16
53.Korkalainen Jere 1310120.070.15
54.Suhonen Tero 1511200.130
55.Vidgren Vesa 610100.160
56.Hartikainen Harri 801100.120
57.Rissanen Tuomo 2000000
58.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
59.Taskinen Tomi 1001120.10.2
60.Viertola Jarkko 3000000
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KallSi
 KuPa
 SBL
 Apassit II
 Pisaba II
 RautU
 SB Netto
 SB Raatti
 SB Tumut
 VehVe III

Edustus ottelut
26.08.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
RT Dynamo - SB Raatti4 - 6
Spartak JNS - SB Raatti3 - 1

29.09.2018 Kuopio, Studentia
SB Tumut - SB Raatti
KallSi - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy