SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_1057.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 239163137300261.250.10
2.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
3.Aho Pekka 239101185286121.190.05
4.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Markkanen Olli 7357359201.260
7.Kivinen Antti 103553388280.850.27
8.Aho Markus 12846388480.650.06
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Hämeenaho Lauri 7731275840.750.05
11.Miettinen Aki 3830144421.150.05
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
14.Jansson Ville 46242044250.950.54
15.Karppinen Marko 3720727220.720.59
16.Hanski Miikka 9619234280.430.08
17.Turunen Matti 36172340121.110.33
18.Morosoff Janne 83161127140.320.16
19.Räsänen Sami 73161530270.410.36
20.Weckström Wille 11630000
21.Alatalo Sami 491572260.440.12
22.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
23.Turunen Markku 61151631280.500.45
24.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
25.Harle Marko 43101323180.530.41
26.Pykälistö Vesa 38101727140.710.36
27.Skön Petteri 7010162680.370.11
28.Viitala Henry 94101727720.280.76
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Rainti Mika 317512120.380.38
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Aho Kalevi 226538100.030.04
36.Räsänen Tomi 155111601.060
37.Savolainen Marko 18571220.660.11
38.Janhunen Niko 15404100.260.66
39.Korkalainen Jere 2942660.200.20
40.Laukkanen Joonas 57437140.120.24
41.Vidgren Vesa 1840400.220
42.Hiltunen Antti 1434700.50
43.Huttunen Tommi 6831013140.190.20
44.Markkanen Jori 1634780.430.5
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Hanski Jaakko 3027940.30.13
48.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Pelkonen Janne 1220220.160.16
51.Rissanen Toni 720200.280
52.Santanen Ville 722400.570
53.Toivanen Miika 925700.770
54.Viertola Jarkko 1522420.260.13
55.Virtanen Lauri 1623560.310.37
56.Heikkinen Jani 1211220.160.16
57.Suhonen Tero 1511200.130
58.Hartikainen Harri 801100.120
59.Rissanen Tuomo 2000000
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Taskinen Tomi 1001120.10.2
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 24 
 RautU SB 22 
 KallSi 20 
 SBL 19 
 SB Raatti17 
 SB Netto 17 
 Apassit II 16 
 Pisaba II 13 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
03.03.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - VehVe III6 - 0
SB Raatti - RautU SB5 - 2

09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti
SB Raatti - SB Netto


Pojat 08-09 ottelut
23.02.2019 Kaavi, Liikuntasali
SB Raatti - Kaavin Kaiku4 - 4
Elo - SB Raatti4 - 4




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy