SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSCN0901.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 233159134293261.250.11
2.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
3.Aho Pekka 23398178276121.180.05
4.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Markkanen Olli 7153338601.210
8.Aho Markus 12245388360.680.04
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Hämeenaho Lauri 7129235240.730.05
11.Turunen Mikko 79271744820.551.03
12.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
13.Jansson Ville 46242044250.950.54
14.Miettinen Aki 3223123521.090.06
15.Karppinen Marko 3720727220.720.59
16.Hanski Miikka 9619234280.430.08
17.Turunen Matti 36172340121.110.33
18.Morosoff Janne 77161026140.330.18
19.Räsänen Sami 73161530270.410.36
20.Alatalo Sami 431572240.510.09
21.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
22.Turunen Markku 61151631280.500.45
23.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
24.Harle Marko 43101323180.530.41
25.Skön Petteri 6410152560.390.09
26.Viitala Henry 94101727720.280.76
27.Lipponen Mika 46981720.360.04
28.Korhonen Tero 18881640.880.22
29.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
30.Hartikainen Panu 297714170.480.58
31.Pykälistö Vesa 3271623140.710.43
32.Rainti Mika 317512120.380.38
33.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
34.Aho Kalevi 220538100.030.04
35.Räsänen Tomi 155111601.060
36.Savolainen Marko 18571220.660.11
37.Janhunen Niko 15404100.260.66
38.Laukkanen Joonas 55437140.120.25
39.Hiltunen Antti 1434700.50
40.Korkalainen Jere 2331420.170.08
41.Markkanen Jori 1634780.430.5
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Väänänen Harri 1034780.70.8
44.Hanski Jaakko 3027940.30.13
45.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
46.Huttunen Tommi 62268120.120.19
47.Minkkinen Manu 1423540.350.28
48.Pelkonen Janne 1220220.160.16
49.Rissanen Toni 720200.280
50.Santanen Ville 722400.570
51.Toivanen Miika 925700.770
52.Vidgren Vesa 1220200.160
53.Virtanen Lauri 1623560.310.37
54.Heikkinen Jani 1211220.160.16
55.Suhonen Tero 1511200.130
56.Viertola Jarkko 910100.110
57.Hartikainen Harri 801100.120
58.Rissanen Tuomo 2000000
59.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
60.Taskinen Tomi 1001120.10.2
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 16 
 RautU SB 14 
 KallSi 13 
 SBL 12 
 Pisaba II 12 
 Apassit II 10 
 SB Netto
 VehVe III
 SB Raatti
 SB Tumut

Edustus ottelut
06.01.2019 Lapinlahti, Monitoimitalo
SB Raatti - Apassit II7 - 3
SBL - SB Raatti11 - 3

19.01.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SB Tumut
Pisaba II - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy