SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_5174.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 22395168263121.170.05
2.Korkalainen Kimmo 223153128281261.260.11
3.Aho Kalevi 210538100.030.04
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
7.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
8.Aho Markus 11243357860.690.05
9.Kivinen Antti 103553388280.850.27
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Viitala Henry 94101727720.280.76
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räsänen Sami 73161530270.410.36
14.Morosoff Janne 6716824100.350.14
15.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
16.Markkanen Olli 6144327601.240
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
19.Huttunen Tommi 56268100.140.17
20.Skön Petteri 549122140.380.07
21.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
22.Jansson Ville 46242044250.950.54
23.Lipponen Mika 46981720.360.04
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Harle Marko 43101323180.530.41
26.Karppinen Marko 3720727220.720.59
27.Turunen Matti 36172340121.110.33
28.Alatalo Sami 331271940.570.12
29.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
30.Rainti Mika 317512120.380.38
31.Hanski Jaakko 3027940.30.13
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Miettinen Aki 2213102321.040.09
36.Pykälistö Vesa 226131960.860.27
37.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
38.Korhonen Tero 18881640.880.22
39.Savolainen Marko 18571220.660.11
40.Markkanen Jori 1634780.430.5
41.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
42.Virtanen Lauri 1623560.310.37
43.Ylivainio Karri 16000600.37
44.Janhunen Niko 15404100.260.66
45.Räsänen Tomi 155111601.060
46.Suhonen Tero 1511200.130
47.Hiltunen Antti 1434700.50
48.Minkkinen Manu 1423540.350.28
49.Korkalainen Jere 1310120.070.15
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Taskinen Tomi 1001120.10.2
53.Väänänen Harri 1034780.70.8
54.Toivanen Miika 925700.770
55.Hartikainen Harri 801100.120
56.Rissanen Toni 720200.280
57.Santanen Ville 722400.570
58.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
59.Vidgren Vesa 610100.160
60.Viertola Jarkko 3000000
61.Rissanen Tuomo 2000000


Sarjataulukko
 KallSi
 KuPa
 SBL
 Apassit II
 Pisaba II
 RautU
 SB Netto
 SB Raatti
 SB Tumut
 VehVe III

Edustus ottelut
26.08.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
RT Dynamo - SB Raatti4 - 6
Spartak JNS - SB Raatti3 - 1

29.09.2018 Kuopio, Studentia
SB Tumut - SB Raatti
KallSi - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy