SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSCN0928.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 22093163256121.160.05
2.Korkalainen Kimmo 220147127274261.240.11
3.Aho Kalevi 207538100.030.04
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
7.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
8.Aho Markus 10942357760.700.05
9.Kivinen Antti 103553388280.850.27
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Viitala Henry 94101727720.280.76
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räsänen Sami 73161530270.410.36
14.Morosoff Janne 6415823100.350.15
15.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
16.Turunen Markku 61151631280.500.45
17.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
18.Markkanen Olli 5843317401.270
19.Huttunen Tommi 53257100.130.18
20.Skön Petteri 518111940.370.07
21.Jansson Ville 46242044250.950.54
22.Laukkanen Joonas 46336140.130.30
23.Lipponen Mika 46981720.360.04
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Harle Marko 43101323180.530.41
26.Karppinen Marko 3720727220.720.59
27.Turunen Matti 36172340121.110.33
28.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
29.Rainti Mika 317512120.380.38
30.Alatalo Sami 301251740.560.13
31.Hanski Jaakko 3027940.30.13
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
36.Miettinen Aki 191392221.150.10
37.Pykälistö Vesa 1961319610.31
38.Korhonen Tero 18881640.880.22
39.Savolainen Marko 18571220.660.11
40.Markkanen Jori 1634780.430.5
41.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
42.Virtanen Lauri 1623560.310.37
43.Ylivainio Karri 16000600.37
44.Janhunen Niko 15404100.260.66
45.Räsänen Tomi 155111601.060
46.Suhonen Tero 1511200.130
47.Hiltunen Antti 1434700.50
48.Korkalainen Jere 14215120.070.14
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Kiiski Ville-Veikko 10205510000
53.Taskinen Tomi 1001120.10.2
54.Väänänen Harri 1034780.70.8
55.Toivanen Miika 925700.770
56.Hartikainen Harri 801100.120
57.Rissanen Toni 720200.280
58.Santanen Ville 722400.570
59.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
60.Vidgren Vesa 3000000
61.Mononen Jukka 2401200+100
62.Rissanen Tuomo 2000000


Sarjataulukko
 JuPy 29 
 KuPa 27 
 KallSi 27 
 SBL 23 
 SB Netto 17 
 SB Raatti12 
 SB Tumut 12 
 RautU 12 
 SB Jaws 11 
 YT Jalpa 10 

Edustus ottelut
17.03.2018 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Raatti - SB Tumut3 - 1
SBL - SB Raatti2 - 6




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy