SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_9172.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 23398178276121.180.05
2.Korkalainen Kimmo 233159134293261.250.11
3.Aho Kalevi 220538100.030.04
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
7.Aho Markus 12245388360.680.04
8.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
9.Kivinen Antti 103553388280.850.27
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Viitala Henry 94101727720.280.76
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Morosoff Janne 77161026140.330.18
14.Räsänen Sami 73161530270.410.36
15.Hämeenaho Lauri 7129235240.730.05
16.Markkanen Olli 7153338601.210
17.Skön Petteri 6410152560.390.09
18.Huttunen Tommi 62268120.120.19
19.Turunen Markku 61151631280.500.45
20.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
21.Laukkanen Joonas 55437140.120.25
22.Jansson Ville 46242044250.950.54
23.Lipponen Mika 46981720.360.04
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Alatalo Sami 431572240.510.09
26.Harle Marko 43101323180.530.41
27.Karppinen Marko 3720727220.720.59
28.Turunen Matti 36172340121.110.33
29.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
30.Miettinen Aki 3223123521.090.06
31.Pykälistö Vesa 3271623140.710.43
32.Rainti Mika 317512120.380.38
33.Hanski Jaakko 3027940.30.13
34.Hartikainen Panu 297714170.480.58
35.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
36.Korkalainen Jere 2331420.170.08
37.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
38.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
39.Korhonen Tero 18881640.880.22
40.Savolainen Marko 18571220.660.11
41.Markkanen Jori 1634780.430.5
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Virtanen Lauri 1623560.310.37
44.Ylivainio Karri 16000600.37
45.Janhunen Niko 15404100.260.66
46.Räsänen Tomi 155111601.060
47.Suhonen Tero 1511200.130
48.Hiltunen Antti 1434700.50
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Vidgren Vesa 1220200.160
53.Taskinen Tomi 1001120.10.2
54.Väänänen Harri 1034780.70.8
55.Toivanen Miika 925700.770
56.Viertola Jarkko 910100.110
57.Hartikainen Harri 801100.120
58.Rissanen Toni 720200.280
59.Santanen Ville 722400.570
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Rissanen Tuomo 2000000


Sarjataulukko
 KuPa 16 
 RautU SB 14 
 KallSi 13 
 SBL 12 
 Pisaba II 12 
 Apassit II 10 
 SB Netto
 VehVe III
 SB Raatti
 SB Tumut

Edustus ottelut
06.01.2019 Lapinlahti, Monitoimitalo
SB Raatti - Apassit II7 - 3
SBL - SB Raatti11 - 3

19.01.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SB Tumut
Pisaba II - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy