SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4151.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 239101185286121.190.05
2.Korkalainen Kimmo 239163137300261.250.10
3.Aho Kalevi 226538100.030.04
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
7.Aho Markus 12846388480.650.06
8.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
9.Kivinen Antti 103553388280.850.27
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Viitala Henry 94101727720.280.76
12.Morosoff Janne 83161127140.320.16
13.Turunen Mikko 79271744820.551.03
14.Hämeenaho Lauri 7731275840.750.05
15.Markkanen Olli 7357359201.260
16.Räsänen Sami 73161530270.410.36
17.Skön Petteri 7010162680.370.11
18.Huttunen Tommi 6831013140.190.20
19.Turunen Markku 61151631280.500.45
20.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
21.Laukkanen Joonas 57437140.120.24
22.Alatalo Sami 491572260.440.12
23.Jansson Ville 46242044250.950.54
24.Lipponen Mika 46981720.360.04
25.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
26.Harle Marko 43101323180.530.41
27.Miettinen Aki 3830144421.150.05
28.Pykälistö Vesa 38101727140.710.36
29.Karppinen Marko 3720727220.720.59
30.Turunen Matti 36172340121.110.33
31.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
32.Rainti Mika 317512120.380.38
33.Hanski Jaakko 3027940.30.13
34.Hartikainen Panu 297714170.480.58
35.Korkalainen Jere 2942660.200.20
36.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
37.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
38.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
39.Korhonen Tero 18881640.880.22
40.Savolainen Marko 18571220.660.11
41.Vidgren Vesa 1840400.220
42.Markkanen Jori 1634780.430.5
43.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
44.Virtanen Lauri 1623560.310.37
45.Ylivainio Karri 16000600.37
46.Janhunen Niko 15404100.260.66
47.Räsänen Tomi 155111601.060
48.Suhonen Tero 1511200.130
49.Viertola Jarkko 1522420.260.13
50.Hiltunen Antti 1434700.50
51.Minkkinen Manu 1423540.350.28
52.Heikkinen Jani 1211220.160.16
53.Pelkonen Janne 1220220.160.16
54.Taskinen Tomi 1001120.10.2
55.Väänänen Harri 1034780.70.8
56.Toivanen Miika 925700.770
57.Hartikainen Harri 801100.120
58.Rissanen Toni 720200.280
59.Santanen Ville 722400.570
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Rissanen Tuomo 2000000
62.Weckström Wille 11630000


Sarjataulukko
 KuPa 24 
 RautU SB 22 
 KallSi 20 
 SBL 19 
 SB Raatti17 
 SB Netto 17 
 Apassit II 16 
 Pisaba II 13 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
03.03.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - VehVe III6 - 0
SB Raatti - RautU SB5 - 2

09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti
SB Raatti - SB Netto


Pojat 08-09 ottelut
23.02.2019 Kaavi, Liikuntasali
SB Raatti - Kaavin Kaiku4 - 4
Elo - SB Raatti4 - 4




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy