SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_9191.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Pekka 22796172268121.180.05
2.Korkalainen Kimmo 227155130285261.250.11
3.Aho Kalevi 214538100.030.04
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
6.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
7.Aho Markus 11643378060.680.05
8.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
9.Kivinen Antti 103553388280.850.27
10.Hanski Miikka 9619234280.430.08
11.Viitala Henry 94101727720.280.76
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Räsänen Sami 73161530270.410.36
14.Morosoff Janne 7116925100.350.14
15.Hämeenaho Lauri 6525194440.670.06
16.Markkanen Olli 6549328101.240
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Huttunen Tommi 60268100.130.16
19.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
20.Skön Petteri 589122160.360.10
21.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
22.Jansson Ville 46242044250.950.54
23.Lipponen Mika 46981720.360.04
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Harle Marko 43101323180.530.41
26.Alatalo Sami 371372040.540.10
27.Karppinen Marko 3720727220.720.59
28.Turunen Matti 36172340121.110.33
29.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
30.Rainti Mika 317512120.380.38
31.Hanski Jaakko 3027940.30.13
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
34.Miettinen Aki 2619113021.150.07
35.Pykälistö Vesa 266131980.730.30
36.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
37.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
38.Korhonen Tero 18881640.880.22
39.Savolainen Marko 18571220.660.11
40.Korkalainen Jere 1710120.050.11
41.Markkanen Jori 1634780.430.5
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Virtanen Lauri 1623560.310.37
44.Ylivainio Karri 16000600.37
45.Janhunen Niko 15404100.260.66
46.Räsänen Tomi 155111601.060
47.Suhonen Tero 1511200.130
48.Hiltunen Antti 1434700.50
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Taskinen Tomi 1001120.10.2
53.Väänänen Harri 1034780.70.8
54.Toivanen Miika 925700.770
55.Hartikainen Harri 801100.120
56.Vidgren Vesa 810100.120
57.Rissanen Toni 720200.280
58.Santanen Ville 722400.570
59.Viertola Jarkko 710100.140
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Rissanen Tuomo 2000000


Sarjataulukko
 KuPa
 Pisaba II
 RautU SB
 Apassit II
 KallSi
 SBL
 SB Raatti
 VehVe III
 SB Netto
 SB Tumut

Edustus ottelut
20.10.2018 Sonkajärvi, Liikuntahalli
SB Raatti - Pisaba II2 - 5
SB Netto - SB Raatti5 - 7

11.11.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
VehVe III - SB Raatti
SB Raatti - SBL



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy