SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4159.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Kalevi 207538100.030.04
2.Aho Markus 10942357760.700.05
3.Aho Pekka 22093163256121.160.05
4.Alatalo Sami 301251740.560.13
5.Hanski Jaakko 3027940.30.13
6.Hanski Miikka 9619234280.430.08
7.Harle Marko 43101323180.530.41
8.Hartikainen Harri 801100.120
9.Hartikainen Panu 297714170.480.58
10.Heikkinen Jani 1211220.160.16
11.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
12.Hiltunen Antti 1434700.50
13.Huttunen Tommi 53257100.130.18
14.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
15.Janhunen Niko 15404100.260.66
16.Jansson Ville 46242044250.950.54
17.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
18.Karppinen Marko 3720727220.720.59
19.Kiiski Ville-Veikko 10205510000
20.Kivinen Antti 103553388280.850.27
21.Korhonen Tero 18881640.880.22
22.Korkalainen Jere 14215120.070.14
23.Korkalainen Kimmo 220147127274261.240.11
24.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
25.Laukkanen Joonas 46336140.130.30
26.Lipponen Mika 46981720.360.04
27.Markkanen Jori 1634780.430.5
28.Markkanen Olli 5843317401.270
29.Miettinen Aki 191392221.150.10
30.Minkkinen Manu 1423540.350.28
31.Mononen Jukka 2401200+100
32.Morosoff Janne 6415823100.350.15
33.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
34.Pelkonen Janne 1220220.160.16
35.Pykälistö Vesa 1961319610.31
36.Rainti Mika 317512120.380.38
37.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
38.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
39.Rissanen Toni 720200.280
40.Rissanen Tuomo 2000000
41.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
42.Räsänen Sami 73161530270.410.36
43.Räsänen Tomi 155111601.060
44.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
45.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
46.Santanen Ville 722400.570
47.Savolainen Marko 18571220.660.11
48.Skön Petteri 518111940.370.07
49.Suhonen Tero 1511200.130
50.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
51.Taskinen Tomi 1001120.10.2
52.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
53.Toivanen Miika 925700.770
54.Turunen Markku 61151631280.500.45
55.Turunen Matti 36172340121.110.33
56.Turunen Mikko 79271744820.551.03
57.Vidgren Vesa 3000000
58.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
59.Viitala Henry 94101727720.280.76
60.Virtanen Lauri 1623560.310.37
61.Väänänen Harri 1034780.70.8
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 JuPy 29 
 KuPa 27 
 KallSi 27 
 SBL 23 
 SB Netto 17 
 SB Raatti12 
 SB Tumut 12 
 RautU 12 
 SB Jaws 11 
 YT Jalpa 10 

Edustus ottelut
17.03.2018 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Raatti - SB Tumut3 - 1
SBL - SB Raatti2 - 6




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy