SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_0424.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Kalevi 228538100.030.04
2.Aho Markus 13046408680.660.06
3.Aho Pekka 241102186288121.190.04
4.Alatalo Sami 511672380.450.15
5.Hanski Jaakko 3027940.30.13
6.Hanski Miikka 9619234280.430.08
7.Harle Marko 43101323180.530.41
8.Hartikainen Harri 801100.120
9.Hartikainen Panu 297714170.480.58
10.Heikkinen Jani 1211220.160.16
11.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
12.Hiltunen Antti 1434700.50
13.Huttunen Tommi 7031013140.180.2
14.Hämeenaho Lauri 7932306240.780.05
15.Janhunen Niko 15404100.260.66
16.Jansson Ville 46242044250.950.54
17.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
18.Karppinen Marko 3720727220.720.59
19.Kivinen Antti 103553388280.850.27
20.Korhonen Tero 18881640.880.22
21.Korkalainen Jere 3152760.220.19
22.Korkalainen Kimmo 241163137300261.240.10
23.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
24.Laukkanen Joonas 59538140.130.23
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Markkanen Jori 1634780.430.5
27.Markkanen Olli 7559369501.260
28.Miettinen Aki 4031164721.170.05
29.Minkkinen Manu 1423540.350.28
30.Morosoff Janne 85161127140.310.16
31.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
32.Pelkonen Janne 1220220.160.16
33.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
34.Rainti Mika 317512120.380.38
35.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
36.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
37.Rissanen Toni 720200.280
38.Rissanen Tuomo 2000000
39.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
40.Räsänen Sami 73161530270.410.36
41.Räsänen Tomi 155111601.060
42.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
43.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
44.Santanen Ville 722400.570
45.Savolainen Marko 18571220.660.11
46.Skön Petteri 7210162680.360.11
47.Suhonen Tero 1511200.130
48.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
51.Toivanen Miika 925700.770
52.Turunen Markku 61151631280.500.45
53.Turunen Matti 36172340121.110.33
54.Turunen Mikko 79271744820.551.03
55.Vidgren Vesa 2050500.250
56.Viertola Jarkko 1732540.290.23
57.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
58.Viitala Henry 94101727720.280.76
59.Virtanen Lauri 1623560.310.37
60.Väänänen Harri 1034780.70.8
61.Wegelius Jimi 1101010
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 26 
 RautU SB 26 
 SBL 23 
 SB Raatti21 
 KallSi 20 
 SB Netto 19 
 Apassit II 18 
 Pisaba II 14 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti5 - 8
SB Raatti - SB Netto4 - 2



Pojat 08-09 ottelut
23.02.2019 Kaavi, Liikuntasali
SB Raatti - Kaavin Kaiku4 - 4
Elo - SB Raatti4 - 4




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy