SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_7186.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Kalevi 220538100.030.04
2.Aho Markus 12245388360.680.04
3.Aho Pekka 23398178276121.180.05
4.Alatalo Sami 431572240.510.09
5.Hanski Jaakko 3027940.30.13
6.Hanski Miikka 9619234280.430.08
7.Harle Marko 43101323180.530.41
8.Hartikainen Harri 801100.120
9.Hartikainen Panu 297714170.480.58
10.Heikkinen Jani 1211220.160.16
11.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
12.Hiltunen Antti 1434700.50
13.Huttunen Tommi 62268120.120.19
14.Hämeenaho Lauri 7129235240.730.05
15.Janhunen Niko 15404100.260.66
16.Jansson Ville 46242044250.950.54
17.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
18.Karppinen Marko 3720727220.720.59
19.Kivinen Antti 103553388280.850.27
20.Korhonen Tero 18881640.880.22
21.Korkalainen Jere 2331420.170.08
22.Korkalainen Kimmo 233159134293261.250.11
23.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
24.Laukkanen Joonas 55437140.120.25
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Markkanen Jori 1634780.430.5
27.Markkanen Olli 7153338601.210
28.Miettinen Aki 3223123521.090.06
29.Minkkinen Manu 1423540.350.28
30.Morosoff Janne 77161026140.330.18
31.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
32.Pelkonen Janne 1220220.160.16
33.Pykälistö Vesa 3271623140.710.43
34.Rainti Mika 317512120.380.38
35.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
36.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
37.Rissanen Toni 720200.280
38.Rissanen Tuomo 2000000
39.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
40.Räsänen Sami 73161530270.410.36
41.Räsänen Tomi 155111601.060
42.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
43.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
44.Santanen Ville 722400.570
45.Savolainen Marko 18571220.660.11
46.Skön Petteri 6410152560.390.09
47.Suhonen Tero 1511200.130
48.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
51.Toivanen Miika 925700.770
52.Turunen Markku 61151631280.500.45
53.Turunen Matti 36172340121.110.33
54.Turunen Mikko 79271744820.551.03
55.Vidgren Vesa 1220200.160
56.Viertola Jarkko 910100.110
57.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
58.Viitala Henry 94101727720.280.76
59.Virtanen Lauri 1623560.310.37
60.Väänänen Harri 1034780.70.8
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 16 
 RautU SB 14 
 KallSi 13 
 SBL 12 
 Pisaba II 12 
 Apassit II 10 
 SB Netto
 VehVe III
 SB Raatti
 SB Tumut

Edustus ottelut
06.01.2019 Lapinlahti, Monitoimitalo
SB Raatti - Apassit II7 - 3
SBL - SB Raatti11 - 3

19.01.2019 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SB Tumut
Pisaba II - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy