SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSCN0918.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Aho Kalevi 210538100.030.04
2.Aho Markus 11243357860.690.05
3.Aho Pekka 22395168263121.170.05
4.Alatalo Sami 331271940.570.12
5.Hanski Jaakko 3027940.30.13
6.Hanski Miikka 9619234280.430.08
7.Harle Marko 43101323180.530.41
8.Hartikainen Harri 801100.120
9.Hartikainen Panu 297714170.480.58
10.Heikkinen Jani 1211220.160.16
11.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
12.Hiltunen Antti 1434700.50
13.Huttunen Tommi 56268100.140.17
14.Hämeenaho Lauri 6125174240.680.06
15.Janhunen Niko 15404100.260.66
16.Jansson Ville 46242044250.950.54
17.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
18.Karppinen Marko 3720727220.720.59
19.Kivinen Antti 103553388280.850.27
20.Korhonen Tero 18881640.880.22
21.Korkalainen Jere 1310120.070.15
22.Korkalainen Kimmo 223153128281261.260.11
23.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
24.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Markkanen Jori 1634780.430.5
27.Markkanen Olli 6144327601.240
28.Miettinen Aki 2213102321.040.09
29.Minkkinen Manu 1423540.350.28
30.Morosoff Janne 6716824100.350.14
31.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
32.Pelkonen Janne 1220220.160.16
33.Pykälistö Vesa 226131960.860.27
34.Rainti Mika 317512120.380.38
35.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
36.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
37.Rissanen Toni 720200.280
38.Rissanen Tuomo 2000000
39.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
40.Räsänen Sami 73161530270.410.36
41.Räsänen Tomi 155111601.060
42.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
43.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
44.Santanen Ville 722400.570
45.Savolainen Marko 18571220.660.11
46.Skön Petteri 549122140.380.07
47.Suhonen Tero 1511200.130
48.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
49.Taskinen Tomi 1001120.10.2
50.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
51.Toivanen Miika 925700.770
52.Turunen Markku 61151631280.500.45
53.Turunen Matti 36172340121.110.33
54.Turunen Mikko 79271744820.551.03
55.Vidgren Vesa 610100.160
56.Viertola Jarkko 3000000
57.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
58.Viitala Henry 94101727720.280.76
59.Virtanen Lauri 1623560.310.37
60.Väänänen Harri 1034780.70.8
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KallSi
 KuPa
 SBL
 Apassit II
 Pisaba II
 RautU
 SB Netto
 SB Raatti
 SB Tumut
 VehVe III

Edustus ottelut
26.08.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
RT Dynamo - SB Raatti4 - 6
Spartak JNS - SB Raatti3 - 1

29.09.2018 Kuopio, Studentia
SB Tumut - SB Raatti
KallSi - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy