SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
    - Uutiset
 » EXTRAT
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
    - Tue toimintaa
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4172.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 258177140317321.220.12
2.Aho Pekka 256106190296121.150.04
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Markkanen Olli 87653910401.190
7.Aho Markus 14750469680.650.05
8.Kivinen Antti 103553388280.850.27
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Miettinen Aki 5445307581.380.14
11.Hämeenaho Lauri 9439347340.770.04
12.Jansson Ville 46242044250.950.54
13.Turunen Mikko 79271744820.551.03
14.Hanski Miikka 9619234280.430.08
15.Turunen Matti 36172340121.110.33
16.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
17.Skön Petteri 89181937100.410.11
18.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
19.Turunen Markku 61151631280.500.45
20.Alatalo Sami 6619113080.450.12
21.Räsänen Sami 73161530270.410.36
22.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
23.Karppinen Marko 3720727220.720.59
24.Morosoff Janne 85161127140.310.16
25.Viitala Henry 94101727720.280.76
26.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
27.Harle Marko 43101323180.530.41
28.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Huttunen Tommi 8331114160.160.19
34.Korkalainen Jere 46761380.280.17
35.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
36.Rainti Mika 317512120.380.38
37.Savolainen Marko 18571220.660.11
38.Hanski Jaakko 3027940.30.13
39.Laukkanen Joonas 67549160.130.23
40.Aho Kalevi 241538100.030.04
41.Hiltunen Antti 1434700.50
42.Markkanen Jori 1634780.430.5
43.Toivanen Miika 925700.770
44.Vidgren Vesa 3361700.210
45.Viertola Jarkko 2734780.250.29
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
48.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Virtanen Lauri 1623560.310.37
51.Janhunen Niko 15404100.260.66
52.Santanen Ville 722400.570
53.Jylhäsalmi Elias 1512320.20.13
54.Heikkinen Jani 1211220.160.16
55.Pelkonen Janne 1220220.160.16
56.Rissanen Toni 720200.280
57.Suhonen Tero 1511200.130
58.Eskelinen Henri 1501120.060.13
59.Hartikainen Harri 801100.120
60.Hiltunen Jarkko 201100.50
61.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
62.Taskinen Tomi 1001120.10.2
63.Wegelius Jimi 1101010
64.Wegelius Jimi 210100.50
65.Jylhäsalmi Elias 2000000
66.Kuronen Petrus 2000000
67.Lehtonen Antti 2000000
68.Nenonen Joona 2000201
69.Rissanen Tuomo 2000000
70.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 IK Svans
 YT Jalpa
 JoU
 Pisaba II
 SB Jaws
 AC Liiga
 SBL
 KallSi
 XXL-kriisi
 SB Raatti

Edustus ottelut
20.09.2020 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Raatti - IK Svans1 - 7
AC Liiga - SB Raatti5 - 4

11.10.2020 Sonkajärvi, Liikuntahalli
XXL-kriisi - SB Raatti
SB Raatti - JoU


Pojat 08-09 ottelut

10.10.2020 Juuka, Liikuntatalo
Welhot wings - SB Raatti
Pisaba - SB Raatti
01.11.2020 Pieksämäki, Urheilutalo
SB Raatti - LeBa-96 hearts
SB Raatti - Coach Team



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2020
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy