SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4170.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 204134117251261.230.12
2.Aho Pekka 20483150233121.140.05
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
8.Aho Markus 9340337360.780.06
9.Markkanen Olli 4837246101.270
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Turunen Mikko 79271744820.551.03
12.Hanski Miikka 9619234280.430.08
13.Turunen Matti 36172340121.110.33
14.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
15.Hämeenaho Lauri 4520143420.750.04
16.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Räsänen Sami 73161530270.410.36
19.Karppinen Marko 3720727220.720.59
20.Viitala Henry 94101727720.280.76
21.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
22.Harle Marko 43101323180.530.41
23.Morosoff Janne 531361960.350.11
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Korhonen Tero 18881640.880.22
27.Räsänen Tomi 155111601.060
28.Hartikainen Panu 297714170.480.58
29.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
30.Rainti Mika 317512120.380.38
31.Savolainen Marko 18571220.660.11
32.Alatalo Sami 14831120.780.14
33.Skön Petteri 38381100.280
34.Hanski Jaakko 3027940.30.13
35.Aho Kalevi 191538100.040.05
36.Hiltunen Antti 1434700.50
37.Markkanen Jori 1634780.430.5
38.Toivanen Miika 925700.770
39.Väänänen Harri 1034780.70.8
40.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
41.Miettinen Aki 524601.20
42.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
43.Minkkinen Manu 1423540.350.28
44.Pykälistö Vesa 5235010
45.Virtanen Lauri 1623560.310.37
46.Janhunen Niko 15404100.260.66
47.Laukkanen Joonas 35224120.110.34
48.Santanen Ville 722400.570
49.Huttunen Tommi 3912380.070.20
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Rissanen Toni 720200.280
52.Suhonen Tero 1511200.130
53.Hartikainen Harri 801100.120
54.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
55.Taskinen Tomi 1001120.10.2
56.Kiiski Ville-Veikko 22550000
57.Mononen Jukka 1000000
58.Pelkonen Janne 2000000
59.Rissanen Tuomo 2000000
60.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 SBL
 KuPa
 JuPy
 KallSi
 SB Jaws
 SB Netto
 RautU
 YT Jalpa
 SB Tumut
 SB Raatti

Edustus ottelut
01.10.2017 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SBL1 - 5
KuPa - SB Raatti7 - 3

21.10.2017 Kuopio, Studentia
SB Raatti - JuPy
SB Jaws - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2017
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy