SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_7170.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 251171137308301.220.11
2.Aho Pekka 249103188291121.160.04
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Markkanen Olli 85653910401.220
7.Aho Markus 14047459280.650.05
8.Kivinen Antti 103553388280.850.27
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Hämeenaho Lauri 8937326940.770.04
11.Miettinen Aki 4735225741.210.08
12.Jansson Ville 46242044250.950.54
13.Turunen Mikko 79271744820.551.03
14.Hanski Miikka 9619234280.430.08
15.Turunen Matti 36172340121.110.33
16.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
17.Skön Petteri 8216183480.410.09
18.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
19.Turunen Markku 61151631280.500.45
20.Räsänen Sami 73161530270.410.36
21.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
22.Karppinen Marko 3720727220.720.59
23.Morosoff Janne 85161127140.310.16
24.Viitala Henry 94101727720.280.76
25.Alatalo Sami 591792680.440.13
26.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
27.Harle Marko 43101323180.530.41
28.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Huttunen Tommi 8031114140.170.17
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Rainti Mika 317512120.380.38
36.Savolainen Marko 18571220.660.11
37.Hanski Jaakko 3027940.30.13
38.Korkalainen Jere 4154960.210.14
39.Aho Kalevi 234538100.030.04
40.Laukkanen Joonas 65538140.120.21
41.Hiltunen Antti 1434700.50
42.Markkanen Jori 1634780.430.5
43.Toivanen Miika 925700.770
44.Väänänen Harri 1034780.70.8
45.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
46.Viertola Jarkko 2533680.240.32
47.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
48.Minkkinen Manu 1423540.350.28
49.Vidgren Vesa 2950500.170
50.Virtanen Lauri 1623560.310.37
51.Janhunen Niko 15404100.260.66
52.Santanen Ville 722400.570
53.Heikkinen Jani 1211220.160.16
54.Jylhäsalmi Elias 811200.250
55.Pelkonen Janne 1220220.160.16
56.Rissanen Toni 720200.280
57.Suhonen Tero 1511200.130
58.Hartikainen Harri 801100.120
59.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
60.Taskinen Tomi 1001120.10.2
61.Wegelius Jimi 1101010
62.Eskelinen Henri 10000200.2
63.Jylhäsalmi Elias 2000000
64.Rissanen Tuomo 2000000
65.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 BBU 13 
 YT Jalpa 11 
 Apassit II 11 
 KallSi 10 
 SIFK
 SB Raatti
 Pisaba II
 SB Jaws
 SBL
 SB Netto

Edustus ottelut
14.12.2019 Kuopio, Studentia
SBL - SB Raatti3 - 3
SB Raatti - BBU0 - 5

18.01.2020 Lapinlahti, Monitoimitalo
SB Raatti - KallSi
Apassit II - SB Raatti


Pojat 08-09 ottelut
15.12.2019 Lapinlahti, Monitoimihalli
SBL - SB Raatti8 - 17
SB Raatti - LeBa-96 Spades2 - 4

12.01.2020 Kontiolahti, Liikuntahalli
LeBa-96 Spades - SB Raatti
SB Raatti - SBL



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2020
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy