SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4986.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 241163137300261.240.10
2.Aho Pekka 241102186288121.190.04
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Markkanen Olli 7559369501.260
7.Kivinen Antti 103553388280.850.27
8.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
9.Aho Markus 13046408680.660.06
10.Hämeenaho Lauri 7932306240.780.05
11.Miettinen Aki 4031164721.170.05
12.Jansson Ville 46242044250.950.54
13.Turunen Mikko 79271744820.551.03
14.Hanski Miikka 9619234280.430.08
15.Turunen Matti 36172340121.110.33
16.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
17.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
18.Turunen Markku 61151631280.500.45
19.Räsänen Sami 73161530270.410.36
20.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
21.Karppinen Marko 3720727220.720.59
22.Morosoff Janne 85161127140.310.16
23.Viitala Henry 94101727720.280.76
24.Skön Petteri 7210162680.360.11
25.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
26.Alatalo Sami 511672380.450.15
27.Harle Marko 43101323180.530.41
28.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Huttunen Tommi 7031013140.180.2
34.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
35.Rainti Mika 317512120.380.38
36.Savolainen Marko 18571220.660.11
37.Hanski Jaakko 3027940.30.13
38.Aho Kalevi 228538100.030.04
39.Laukkanen Joonas 59538140.130.23
40.Hiltunen Antti 1434700.50
41.Korkalainen Jere 3152760.220.19
42.Markkanen Jori 1634780.430.5
43.Toivanen Miika 925700.770
44.Väänänen Harri 1034780.70.8
45.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
46.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
47.Minkkinen Manu 1423540.350.28
48.Vidgren Vesa 2050500.250
49.Viertola Jarkko 1732540.290.23
50.Virtanen Lauri 1623560.310.37
51.Janhunen Niko 15404100.260.66
52.Santanen Ville 722400.570
53.Heikkinen Jani 1211220.160.16
54.Pelkonen Janne 1220220.160.16
55.Rissanen Toni 720200.280
56.Suhonen Tero 1511200.130
57.Hartikainen Harri 801100.120
58.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
59.Taskinen Tomi 1001120.10.2
60.Wegelius Jimi 1101010
61.Rissanen Tuomo 2000000
62.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa 26 
 RautU SB 26 
 SBL 23 
 SB Raatti21 
 KallSi 20 
 SB Netto 19 
 Apassit II 18 
 Pisaba II 14 
 VehVe III 12 
 SB Tumut

Edustus ottelut
09.03.2019 Nilsiä, Liikuntahalli
Apassit II - SB Raatti5 - 8
SB Raatti - SB Netto4 - 2



Pojat 08-09 ottelut
05.05.2019 Lapinlahti, Monitoimihalli
SBL - SB Raatti8 - 9




SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2019
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy