SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4086.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 227155130285261.250.11
2.Aho Pekka 22796172268121.180.05
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
8.Markkanen Olli 6549328101.240
9.Aho Markus 11643378060.680.05
10.Hämeenaho Lauri 6525194440.670.06
11.Jansson Ville 46242044250.950.54
12.Turunen Mikko 79271744820.551.03
13.Hanski Miikka 9619234280.430.08
14.Turunen Matti 36172340121.110.33
15.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
16.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Miettinen Aki 2619113021.150.07
19.Räsänen Sami 73161530270.410.36
20.Karppinen Marko 3720727220.720.59
21.Viitala Henry 94101727720.280.76
22.Morosoff Janne 7116925100.350.14
23.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
24.Harle Marko 43101323180.530.41
25.Skön Petteri 589122160.360.10
26.Alatalo Sami 371372040.540.10
27.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
28.Pykälistö Vesa 266131980.730.30
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
34.Rainti Mika 317512120.380.38
35.Savolainen Marko 18571220.660.11
36.Hanski Jaakko 3027940.30.13
37.Aho Kalevi 214538100.030.04
38.Huttunen Tommi 60268100.130.16
39.Hiltunen Antti 1434700.50
40.Markkanen Jori 1634780.430.5
41.Toivanen Miika 925700.770
42.Väänänen Harri 1034780.70.8
43.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
44.Laukkanen Joonas 49336140.120.28
45.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
46.Minkkinen Manu 1423540.350.28
47.Virtanen Lauri 1623560.310.37
48.Janhunen Niko 15404100.260.66
49.Santanen Ville 722400.570
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Pelkonen Janne 1220220.160.16
52.Rissanen Toni 720200.280
53.Suhonen Tero 1511200.130
54.Hartikainen Harri 801100.120
55.Korkalainen Jere 1710120.050.11
56.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
57.Taskinen Tomi 1001120.10.2
58.Vidgren Vesa 810100.120
59.Viertola Jarkko 710100.140
60.Rissanen Tuomo 2000000
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 KuPa
 Pisaba II
 RautU SB
 Apassit II
 KallSi
 SBL
 SB Raatti
 VehVe III
 SB Netto
 SB Tumut

Edustus ottelut
20.10.2018 Sonkajärvi, Liikuntahalli
SB Raatti - Pisaba II2 - 5
SB Netto - SB Raatti5 - 7

11.11.2018 Nilsiä, Liikuntahalli
VehVe III - SB Raatti
SB Raatti - SBL



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy