SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4396.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 255177139316301.230.11
2.Aho Pekka 253106189295121.160.04
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Markkanen Olli 87653910401.190
7.Aho Markus 14449459480.650.05
8.Kivinen Antti 103553388280.850.27
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Hämeenaho Lauri 9339337240.770.04
11.Miettinen Aki 5141297041.370.07
12.Jansson Ville 46242044250.950.54
13.Turunen Mikko 79271744820.551.03
14.Hanski Miikka 9619234280.430.08
15.Turunen Matti 36172340121.110.33
16.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
17.Skön Petteri 8617193680.410.09
18.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
19.Turunen Markku 61151631280.500.45
20.Alatalo Sami 6319113080.470.12
21.Räsänen Sami 73161530270.410.36
22.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
23.Karppinen Marko 3720727220.720.59
24.Morosoff Janne 85161127140.310.16
25.Viitala Henry 94101727720.280.76
26.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
27.Harle Marko 43101323180.530.41
28.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Huttunen Tommi 8231114160.170.19
34.Korkalainen Jere 44661280.270.18
35.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
36.Rainti Mika 317512120.380.38
37.Savolainen Marko 18571220.660.11
38.Hanski Jaakko 3027940.30.13
39.Laukkanen Joonas 67549160.130.23
40.Aho Kalevi 238538100.030.04
41.Hiltunen Antti 1434700.50
42.Markkanen Jori 1634780.430.5
43.Toivanen Miika 925700.770
44.Vidgren Vesa 3161700.220
45.Viertola Jarkko 2734780.250.29
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
48.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
49.Minkkinen Manu 1423540.350.28
50.Virtanen Lauri 1623560.310.37
51.Janhunen Niko 15404100.260.66
52.Santanen Ville 722400.570
53.Jylhäsalmi Elias 1212320.250.16
54.Heikkinen Jani 1211220.160.16
55.Pelkonen Janne 1220220.160.16
56.Rissanen Toni 720200.280
57.Suhonen Tero 1511200.130
58.Eskelinen Henri 1201120.080.16
59.Hartikainen Harri 801100.120
60.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
61.Taskinen Tomi 1001120.10.2
62.Wegelius Jimi 1101010
63.Jylhäsalmi Elias 2000000
64.Rissanen Tuomo 2000000
65.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 BBU 21 
 Apassit II 18 
 KallSi 16 
 SIFK 15 
 YT Jalpa 14 
 SB Raatti12 
 Pisaba II
 SB Jaws
 SBL
 SB Netto

Edustus ottelut
08.02.2020 Kuopio, Ylä-Pyörön koulu
SB Jaws - SB Raatti4 - 5
SB Raatti - SB Netto8 - 5

29.02.2020 Pieksämäki, Urheilutalo
SB Raatti - YT Jalpa
BBU - SB Raatti


Pojat 08-09 ottelut
22.02.2020 Varkaus, Liikuntahalli
SB Raatti - Kaiku5 - 5
VarTa - SB Raatti5 - 2

15.03.2020 Kaavi, Koulukeskus
SB Raatti - LeBa-96 Spades
SBL - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2020
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy