SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
DSC_5562.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 212141119260261.220.12
2.Aho Pekka 21287156243121.140.05
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
8.Aho Markus 10142347660.750.05
9.Markkanen Olli 5238276501.250
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Turunen Mikko 79271744820.551.03
12.Hanski Miikka 9619234280.430.08
13.Turunen Matti 36172340121.110.33
14.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
15.Hämeenaho Lauri 5322163820.710.03
16.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Räsänen Sami 73161530270.410.36
19.Karppinen Marko 3720727220.720.59
20.Viitala Henry 94101727720.280.76
21.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
22.Harle Marko 43101323180.530.41
23.Morosoff Janne 571462060.350.10
24.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Pykälistö Vesa 135121721.300.15
27.Skön Petteri 456111720.370.04
28.Korhonen Tero 18881640.880.22
29.Räsänen Tomi 155111601.060
30.Alatalo Sami 221141540.680.18
31.Hartikainen Panu 297714170.480.58
32.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
33.Rainti Mika 317512120.380.38
34.Savolainen Marko 18571220.660.11
35.Miettinen Aki 117411210.18
36.Hanski Jaakko 3027940.30.13
37.Aho Kalevi 197538100.040.05
38.Hiltunen Antti 1434700.50
39.Markkanen Jori 1634780.430.5
40.Toivanen Miika 925700.770
41.Väänänen Harri 1034780.70.8
42.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
43.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
44.Huttunen Tommi 45145100.110.22
45.Laukkanen Joonas 39325120.120.30
46.Minkkinen Manu 1423540.350.28
47.Virtanen Lauri 1623560.310.37
48.Janhunen Niko 15404100.260.66
49.Santanen Ville 722400.570
50.Heikkinen Jani 1211220.160.16
51.Rissanen Toni 720200.280
52.Suhonen Tero 1511200.130
53.Hartikainen Harri 801100.120
54.Pelkonen Janne 710120.140.28
55.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
56.Taskinen Tomi 1001120.10.2
57.Kiiski Ville-Veikko 5105330000
58.Korkalainen Jere 82050200.25
59.Mononen Jukka 2401200+100
60.Rissanen Tuomo 2000000
61.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 JuPy 18 
 KallSi 16 
 KuPa 15 
 SBL 14 
 SB Netto 12 
 SB Tumut
 SB Jaws
 SB Raatti
 RautU
 YT Jalpa

Edustus ottelut
16.12.2017 Sonkajärvi, Liikuntahalli
KallSi - SB Raatti3 - 5
SB Raatti - SB Netto5 - 5

13.01.2018 Kuopio, Studentia
SB Raatti - YT Jalpa
JuPy - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2018
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy