SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
 » EXTRAT
    - Salibandypeli
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
            · All the time
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
        · Joulumarkkinat
        · Raatti Cup
        · Suomen Cup
    - Tue toimintaa
    - Uutiset
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4346.jpg

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 199128115243261.220.13
2.Aho Pekka 19982148230121.150.06
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Kivinen Antti 103553388280.850.27
7.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
8.Aho Markus 8840327260.810.06
9.Markkanen Olli 4336215701.320
10.Jansson Ville 46242044250.950.54
11.Turunen Mikko 79271744820.551.03
12.Hanski Miikka 9619234280.430.08
13.Turunen Matti 36172340121.110.33
14.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
15.Hämeenaho Lauri 4019143320.820.05
16.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
17.Turunen Markku 61151631280.500.45
18.Räsänen Sami 73161530270.410.36
19.Karppinen Marko 3720727220.720.59
20.Viitala Henry 94101727720.280.76
21.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
22.Harle Marko 43101323180.530.41
23.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
24.Morosoff Janne 481261860.370.12
25.Lipponen Mika 46981720.360.04
26.Korhonen Tero 18881640.880.22
27.Räsänen Tomi 155111601.060
28.Hartikainen Panu 297714170.480.58
29.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
30.Rainti Mika 317512120.380.38
31.Savolainen Marko 18571220.660.11
32.Hanski Jaakko 3027940.30.13
33.Aho Kalevi 186538100.040.05
34.Skön Petteri 3326800.240
35.Hiltunen Antti 1434700.50
36.Markkanen Jori 1634780.430.5
37.Toivanen Miika 925700.770
38.Väänänen Harri 1034780.70.8
39.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
40.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
41.Alatalo Sami 941520.550.22
42.Minkkinen Manu 1423540.350.28
43.Virtanen Lauri 1623560.310.37
44.Janhunen Niko 15404100.260.66
45.Santanen Ville 722400.570
46.Laukkanen Joonas 30213120.10.4
47.Heikkinen Jani 1211220.160.16
48.Huttunen Tommi 3402260.050.17
49.Rissanen Toni 720200.280
50.Suhonen Tero 1511200.130
51.Hartikainen Harri 801100.120
52.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
53.Taskinen Tomi 1001120.10.2
54.Rissanen Tuomo 2000000
55.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 JuPy
 KallSi
 KuPa
 RautU
 SB Jaws
 SB Netto
 SB Raatti
 SB Tumut
 SBL
 YT Jalpa

Edustus ottelut
27.08.2017 Kaavi, Kaavin koulu
SB Raatti - Spartak JNS9 - 6
FBI - SB Raatti5 - 4

01.10.2017 Kuopio, Studentia
SB Raatti - SBL
KuPa - SB Raatti



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com
SB Raatti - Kuvagalleria - Sannika Lahti

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2017
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy