SB Raatti tarjoaa
 » ETUSIVU
    - Uutiset
 » EXTRAT
 » JOUKKUEET
    - Edustus
        · Kotihalli
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
        · Saavutukset
        · Tilastot
    - Pojat kilpa 08-09
        · Otteluohjelma
        · Pelaajat
        · Pistepörssi
    - Sählykerho
    - Mukaan Raattiin?
    - Palkinnot
 » LINKIT
 » SB RAATTI RY
    - Historia
    - Jäseneksi
    - Tapahtumat
    - Tue toimintaa
    - Yhteystiedot
 » SPONSORIT
 » EXTRANET

Kuvagalleria
IMG_4395.JPG

Edustus - Pistepörssi - All the time



Pelaaja O M S P J P/O J/O
1.Korkalainen Kimmo 264182142324321.220.12
2.Aho Pekka 262107191298141.130.05
3.Jääskeläinen Vesa 1708382165520.970.30
4.Taskinen Arto 18810356159180.840.09
5.Toivanen Joni 1168544128321.100.27
6.Markkanen Olli 87653910401.190
7.Aho Markus 1535150101100.660.06
8.Kivinen Antti 103553388280.850.27
9.Riekkinen Jani 134394887320.640.23
10.Miettinen Aki 5747317881.360.14
11.Hämeenaho Lauri 9439347340.770.04
12.Skön Petteri 95242145120.470.12
13.Jansson Ville 46242044250.950.54
14.Turunen Mikko 79271744820.551.03
15.Hanski Miikka 9619234280.430.08
16.Turunen Matti 36172340121.110.33
17.Räisänen Wiljami 33261339101.180.30
18.Alatalo Sami 7221143580.480.11
19.Riekkinen Jyri 6015183360.550.1
20.Turunen Markku 61151631280.500.45
21.Räsänen Sami 73161530270.410.36
22.Pykälistö Vesa 40111829190.720.47
23.Karppinen Marko 3720727220.720.59
24.Morosoff Janne 85161127140.310.16
25.Viitala Henry 94101727720.280.76
26.Salo Ari-Pekka 2114112501.190
27.Harle Marko 43101323180.530.41
28.Myöhänen Tommi 4581119160.420.35
29.Lipponen Mika 46981720.360.04
30.Korhonen Tero 18881640.880.22
31.Räsänen Tomi 155111601.060
32.Hartikainen Panu 297714170.480.58
33.Huttunen Tommi 8631114160.160.18
34.Korkalainen Jere 48771480.290.16
35.Kotilainen Reijo 23661240.520.17
36.Rainti Mika 317512120.380.38
37.Savolainen Marko 18571220.660.11
38.Hanski Jaakko 3027940.30.13
39.Laukkanen Joonas 69549160.130.23
40.Vidgren Vesa 3772900.240
41.Aho Kalevi 247538100.030.04
42.Hiltunen Antti 1434700.50
43.Markkanen Jori 1634780.430.5
44.Toivanen Miika 925700.770
45.Viertola Jarkko 2734780.250.29
46.Väänänen Harri 1034780.70.8
47.Heikkinen Joonas 27246100.220.37
48.Viinikainen Pasi 1633640.370.25
49.Eskelinen Henri 2141520.230.09
50.Hiltunen Jarkko 714520.710.28
51.Minkkinen Manu 1423540.350.28
52.Virtanen Lauri 1623560.310.37
53.Janhunen Niko 15404100.260.66
54.Jylhäsalmi Elias 1913420.210.10
55.Nenonen Joona 813480.51
56.Santanen Ville 722400.570
57.Kuronen Petrus 812320.370.25
58.Wegelius Jimi 521300.60
59.Heikkinen Jani 1211220.160.16
60.Pelkonen Janne 1220220.160.16
61.Rissanen Toni 720200.280
62.Suhonen Tero 1511200.130
63.Hartikainen Harri 801100.120
64.Lehtonen Antti 710100.140
65.Saarenkylä Santtu 601140.160.66
66.Taskinen Tomi 1001120.10.2
67.Wegelius Jimi 1101010
68.Jylhäsalmi Elias 2000000
69.Rissanen Tuomo 2000000
70.Ylivainio Karri 16000600.37


Sarjataulukko
 IK Svans 16 
 YT Jalpa 14 
 JoU 11 
 KallSi
 SB Raatti
 SB Jaws
 SBL
 AC Liiga
 Pisaba II
 XXL-kriisi

Edustus ottelut
22.11.2020 Nilsiä, Liikuntatalo
KallSi - SB Raatti6 - 4
Pisaba II - SB Raatti2 - 5

16.01.2021 Lapinlahti, Monitoimitalo
JoU - SB Raatti
SB Raatti - YT Jalpa


Pojat 08-09 ottelut
28.11.2020 Kajaani, Kajaanihalli
Varta Musta - SB Raatti8 - 4
Welhot Flames - SB Raatti8 - 5

16.01.2021 Nilsiä, Liikuntahalli
SB Raatti - Kaiku
SB Raatti - Welhot Rocks



SB Raatti maailmalla
   SB Raatti Facebookissa   SB Raatti Youtubessa
SB Raatti - Nimenhuuto.com

  © SB Raatti - Salibandyseura - 2005 - 2021
Toteutuksessa mukana: NPM Homepages ja Mainostoimisto Funlus Oy